Blog

Top 10 Najlepsze Popcorn Makery 2021: Najlepsze domowe Popcorn Popper Recenzje

Posiadanie urządzenia do robienia popcornu w domu pozwala na zapewnienie sobie i swojej rodzinie małego przysmaku podczas oglądania filmu i tworzenia wspomnień. Jednak nie wszystkie popcorn poppery są takie same lub dają taką samą jakość popcornu. Popcorn jest świetną alternatywą dla chipsów, gdy starasz się być zdrowszy i prowadzić zdrowy tryb życia.

Jest to lekka alternatywa dla przekąsek, nawet jeśli lubisz polewać je dużą ilością roztopionego masła na wierzchu. Niemniej jednak, nawet z dużą ilością masła popcorn jest nadal wysoki błonnik przekąska, która może być wykonana dla dużego tłumu.

Po co płacić śmieszne sumy pieniędzy za popcorn w torebkach, który nie tylko jest bez smaku i lepki, ale czasami może być nawet nieświeży? Dlaczego nie kupić po prostu popcorn maker, który daje świeże popcorn za każdym razem. Oto 10 najlepszych producentów popcornu. Przeczytaj poniższe recenzje Popcorn Maker, aby kupić swój ulubiony. Większość z Popcorn Makers są dostępne na rynku!

10.Nostalgia Air Popcorn Maker

Jeśli chcesz być w stanie zrobić swój ulubiony popcorn bez użycia oleju to jest to idealne urządzenie do robienia popcornu dla Ciebie. Ten producent popcornu sprawia, że 16 filiżanek popcornu na partię. Jest mały i kompaktowy, co czyni go wygodnym do posiadania na blacie.

Kiedykolwiek chcesz zrobić świeże popcorn jesteś w stanie zrobić to prawie natychmiast z tej maszyny. Możesz przygotować duże partie popcornu i przechowywać je w tej maszynie, ponieważ pozostaną ciepłe.

SHOP NOW

9.Great Northern Vintage Popcorn Machine

Maszyny do popcornu są sprzedawane we wszystkich kształtach i rozmiarach. To naprawdę zależy od tego, czego szukasz. Ta konkretna maszyna do popcornu w stylu vintage ma moc 560 W i jest wyposażona w 2-stanowiskową regulację, dzięki czemu można kontrolować ilość popcornu w partii.

Pochodzi również z pokładu ocieplenia więc popcorn pozostaje ciepły i świeży. Jest to doskonała opcja, jeśli jesteś gospodarzem lub zrobić dużą ilość popcornu na raz. Twój popcorn pozostanie ciepły, dopóki nie wyjmiesz go z podgrzewacza. Jednorazowo można przygotować około 2 galonów popcornu.

SHOP NOW

8.Hamilton Beach Popcorn Maker

Przygotuj popcorn w stylu kinowym w zaciszu własnego domu dzięki tej maszynce do popcornu. Urządzenie może przygotować do 24 filiżanek popcornu na raz, więc każdy może mieć swoją własną filiżankę popcornu. Mimo, że można zrobić 24 kubki popcornu na raz nie trzeba. Można rzeczywiście zrobić tak mało, jak jedna filiżanka popcornu.

Ten popcorn maker pozwala zrobić tak wiele lub tak mało filiżanek popcornu, jak chcesz. Jest również bardzo łatwy w użyciu i obsłudze. Samo urządzenie przekształca się w tacę do serwowania i można zrobić popcorn w 3 prostych krokach dodaj ziarno, dodaj olej i podłącz go jesteś gotowy, aby cieszyć się świeżym popcornem.

SKLEP TERAZ

7.Great Northern Stovetop Popcorn Maker

Tradycyjnie, jeśli chcesz zrobić popcorn w domu, to albo kupisz popcorn w lokalnym sklepie, albo zrobisz go na kuchence. Jednym z problemów, które można napotkać podczas robienia popcornu w kuchence może spalić szybko. Jeśli lubisz piec popcorn to jest to idealny popcorn dla Ciebie.

To sprawia, że 5 kwarty popcornu w ciągu kilku minut. Aby zapobiec przypalaniu, to urządzenie do robienia popcornu jest wyposażone w unikalny mechanizm mieszania, który można stale obracać, dzięki czemu można monitorować, kiedy popcorn jest gotowy.

SKLEP TERAZ

6.Northern Lights TableTop Retro Style Popcorn Maker

Urządzenie do robienia popcornu w stylu retro, które możesz mieć na swoim blacie, jest dokładnie tym, czym jest ta maszynka do robienia popcornu. Jest idealny, jeśli masz dużą rodzinę lub organizujesz przyjęcia, na których jest wiele osób, ponieważ wytwarza 1 galon popcornu na partię. To urządzenie do robienia popcornu jest wyposażone w czajnik ze stali nierdzewnej o pojemności 2,5 uncji z wbudowanym systemem mieszania.

W celu utrzymania popcornu w cieple posiada lampki podgrzewające, które utrzymują popcorn w cieple, aż zdecydujesz się go usunąć. Nawet tacka jest wyjmowana, więc możesz jeść bezpośrednio z tacki, zamiast szukać miejsca, w którym mógłbyś umieścić swój popcorn.

SHOP NOW

5.Cuisinart CPM-100 Air Popcorn Maker

Mała, skuteczna, łatwa i szybka - to najlepszy sposób na opisanie tej maszynki do robienia popcornu. Ta maszyna do robienia popcornu robi 10 filiżanek popcornu w 3 minuty. Jest to również zdrowsze podejście do popcornu, ponieważ nie ma absolutnie żadnej potrzeby używania oleju.

Wystarczy użyć ziarna popcornu i jesteś dobry, aby przejść. Jego unikalna konstrukcja pozwala popcornu pozostać chrupiący, tak jak powinien być. Już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić o wilgotny popcorn. Masz również możliwość roztopienia masła na wierzchu tego popcornu dzięki wyjmowanej tacce na górze.

SKLEP TERAZ

4.West Bend 82505 Popcorn Maker

Możesz zrobić 27 filiżanek popcornu w około 4 minuty. Oznacza to, że możesz przygotować wystarczającą ilość popcornu dla całej rodziny w około 4 minuty lub 8, jeśli zdecydujesz się zrobić kolejną partię. Pochodzi z silnikiem prętów mieszających, aby zapewnić wszystkie jądra pop i uzyskać więcej niż przeciętna ilość popcornu.

To urządzenie do robienia popcornu jest proste, ale skuteczne, jeśli chodzi o zapewnienie najlepszych wrażeń podczas robienia popcornu, a jednocześnie jest wydajne pod względem wielkości.

SKUP TERAZ

3.Colonel Mikrofalowa maszynka do popcornu

Popcorn w domu można przygotować w mikrofalówce. Możesz łatwo kupić popcorn w mikrofalówce w lokalnym sklepie i przygotować go w ten sposób. Możesz też użyć silikonowej maszynki do robienia popcornu, takiej jak ta. Ta maszynka do robienia popcornu daje w sumie 14 kubków popcornu.

Jesteś w stanie zrobić ¼, ⅓ lub ½ filiżanki popcornu na raz między 2-4 minut na wysokim poziomie w kuchence mikrofalowej. Innowacyjne uchwyty umożliwiają podniesienie popcornu z mikrofalówki lub wrzucenie ulubionych przypraw.

SKUP TERAZ

2.Stovetop Popcorn Maker firmy Wabash Valley Farms

Przygotuj popcorn w stylu kinowym bezpośrednio na kuchence. Ta maszynka do robienia popcornu przygotuje 6 litrów popcornu na kuchence. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi mieszania, pomaga zapobiegać przywieraniu i przypalaniu popcornu.

Zapewnia również, że więcej ziaren rzeczywiście popcornu, ponieważ utrzymujesz wszystko w rotacji. To łatwy i inteligentny sposób na popcorn w stylu kinowym w zaciszu własnego domu.

SKUP TERAZ

1.Urządzenie do popcornu Presto 04820 Air Popcorn Maker

Przygotuj swój popcorn szybko i świeżo za pomocą tej maszyny do popcornu. W ciągu zaledwie 2,5 minuty przygotuje 18 filiżanek popcornu dla smakoszy. To nie tylko sprawia, że popcorn w szybszy sposób, ale również jest zdrowsze dla Ciebie.

Jest to urządzenie do robienia popcornu w powietrzu, co oznacza, że nie ma potrzeby używania oleju. Z tym urządzeniem do robienia popcornu, możesz oczekiwać, że Twój ulubiony popcorn będzie robiony do 30% szybciej i praktycznie bez nierozdrobnionych ziaren.

KUP TERAZ

Robienie popcornu w zaciszu własnego domu nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić setki dolarów, ale może stać się zdrową przekąską, którą uwielbiasz cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi. Daj nam znać, która maszyna do popcornu jest dla Ciebie najbardziej ekscytująca i dlaczego.

Zobacz również