Blog

Każdy chce mieć ten viralowy zapach TikTok! Francuzi kochają Narciso Rodrigueza za jej Musc noir Rose

Spis treści Ukryj
  1. Narciso Rodriguez for Her Musc Noir rose to wirusowe perfumy z TikTok
  2. Jak pachnie Narciso Rodriguez Musc Noir Rose?
  3. Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose - nuty zapachowe
  4. Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose - recenzje

TikTok stał się popularną aplikacją. W branży kosmetycznej TikTok nie tylko promuje nowe kosmetyki, ale także daje nowe życie tym, które zostały zapomniane. Perfumy TikTok również rządzą się swoimi prawami. Użytkownicy często kupują perfumy "na ślepo" po obejrzeniu wirusowego wideo. W ostatnich dniach TikTok był zalany perfumami Narciso Rodrguez For Her Musc Noir Rose. Dziewczyny deklarują w komentarzach, że już kupiły swój flakon na podstawie filmu. Produkt szybko znika z magazynu.

Recenzje Narciso Rodriguez For Her Musc Noir, jak to pachnie?

Narciso Rodriguez for Her Musc Noir Rose jest gwiazdą najnowszego wirusowego wideo z TikTok. Autor wideo, ohuprettythings, pyta przypadkowe paryżanki, jakie perfumy noszą na ulicy. Róża Narciso Rodriguez for Her Musc Noir jest noszona przez prawie wszystkie paryżanki. Wideo zostało już obejrzane ponad 11 000 000 razy i otrzymało ponad 2 000 000 polubień.

Viral perfum TikTok: Narciso Rodriguez for Her Musc Noir Rose

Pod filmem, na którym szykowna Francuzka prezentuje swoje perfumy, znajdujemy tysiące komentarzy. Wszystkie potwierdzają piękno zapachu. Wielu użytkowników TikTok żałuje, że do tej pory był to ich ulubiony "charakterystyczny zapach". Woleli go, gdy był mniej znany i bardziej wyjątkowy.

Nieee, mój charakterystyczny zapach staje się wirusowy? ?? ? 
@ohuprettythings Jakie są perfumy francuskiej dziewczyny? #narcisorodriguez#parfumlover Oryginalny dźwięk - Ohuprettythings

Wiele osób ogląda dziewczynę na filmie. Do zakupu zapachu przekonuje ich styl i wygląd kobiety, co potwierdza, że kupując perfumy, kupujesz nie tylko zapach, ale także obietnicę.

"Chcę kupić te perfumy, ponieważ wyglądają fajnie". "???? "Kupię je, ponieważ są piękne" "Kupiłam je. Ufam mu." "Och, wąchałem je raz w Sephorze .... Teraz muszę je kupić z powodu tego filmu lol? ???"

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose - jak pachnie?

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose to kwiatowo - orientalne perfumy dla kobiet. Są to perfumy z 2022 roku, więc stosunkowo nowe na rynku. Są niezwykle kobiece, eleganckie i wyrafinowane. Pięknie i cudownie otulają. Pięknie współgrają z zimą. Idealnie pasują do wyglądu i stylu bohaterki viralu. Pachną śliwkami, różami, wanilią i piżmem, które są tak charakterystyczne dla zapachów Narciso Rodriquez. To kremowe, puchate perfumy.

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir - opinie, jak pachnie.
"Te perfumy to raj!"

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose - nuty zapachowe

  • Nuty głowy: Różowy pieprz, Bergamotka, Śliwka
  • Nuty serca: Róża piżmowa, tuberoza
  • Nuty bazy: Wanilia

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose - opinie

Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose zbiera wiele komplementów. Potwierdzają to komentarze pod filmem. Nie są "ogoniaste", a mimo to przyciągają uwagę. Są inne niż najpopularniejsze perfumy (TOP 10 zapachów damskich). Intrygujące, niepowtarzalne. Nie polecam kupować ich w ciemno.

Zobacz także:Kosmetyki z TikTok - Hity 2022Te kosmetyki królowały na TikTok w tym roku!

Udostępnij

Zobacz również