Blog

Pa pa, moje włosy ombre!

Kolor włosów ombre jest dość uderzający. Trzeba przyznać temu kolorowi włosów kredyt zaufania ;). Nie pamiętam już ile komplementów na temat moich włosów otrzymałam przez ostatnie pół roku, pytań o to czym i jak je rozjaśniłam, a nawet propozycji ombre dla innych osób, w tym przypadkowych nieznajomych spotkanych na ulicy. Jak jednak wiadomo, rozjaśniane i farbowane włosy wymagają więcej pielęgnacji, a w moim przypadku problemem był czas. Żadnego olejowania, tylko szybkie mycie i odżywka bez spłukiwania i... to wszystko. Słabo. Każde układanie (o ile można to tak nazwać ;)) szło w inną stronę. "Końcówki" i suche włosy wołały o pomstę do nieba. Więc pomogłam. Kilkoma ruchami nożyczek :)

ciach, ciach!

No to cześć :)

Zdjęcie jak najbardziej w tematyce Halloween. Przez ostatnie 24 godziny lustra omijałam wielkim łukiem :) Muszę przyznać, że nie potrafię oderwać rąk od włosów (ostatni raz zdrowe końcówki miałam chyba w 2 klasie podstawówki! :D)

Jak można się domyślić, będziemy rozmawiać o przyspieszeniu wzrostu włosów.

Potraktuj ten post jako przystawkę:

http://przystanekuroda.pl/jak-sprawic-aby-wlosy-szybciej-rosly-czesc-1/

Wciąż pytam Google i inne blogi o nowsze sposoby. Za kilka krótkich lat rynek kosmetyczny wzbogaci się o wiele nowych detali.

Czy wiesz coś, co byś polecił?

Udostępnij

Zobacz również