Blog

Perfumy Biedronka little monster 96! Perfumy te kosztują tylko 22,99 zł i są trwałe, kobiece i bardzo słodkie.

Spis treści Ukryj
 1. Perfumy Bi-Es littlemooonster w biedronce
 2. Perfumy Littlemooonster Cena
 3. Perfumy Angelika Mucha littlemooonster 96
 4. Jak pachną perfumy Angeliki Muchy?
  1. PEACHES littlemooonster96 x Bi Es perfumy - opinie
  2. Zapach PEACHES ELIXIR littlemooonster96 x Bi Es - recenzje

Perfumy Angeliki Muchy zostały wypuszczone przez sieć Biedronka. Fani słynnej influencerki będą tym faktem zachwyceni. Za jedyne 22,99 zł każdy może teraz pachnieć jak littlemooonster! Angelika przyznaje w swoim filmiku na Youtube, że opracowanie zapachu zajęło jej sporo czasu. Dzięki temu mamy do wyboru dwa zapachy: Littlemooonster96 by Bi-Es Peaches lub Peaches Elixir. Oba zapachy oparte są na brzoskwini, która jest ulubionym owocem influencerki.

Biedronka prowadzi obecnie sprzedaż zapachu littlemonster 96 Angeliki Muchy

Dominik Rupiński to jeden z pierwszych influencerów Bi Es, który podjął współpracę z marką. Perfumy okazały się ogromnym sukcesem i nadal sprzedają się jak ciepłe bułeczki, gdy tylko pojawiają się w dyskontach. Po tej współpracy nastąpiła druga. Tym razem marka Bi-Es wzięła pod swoje skrzydła Angelikę Muchę (znaną jako littlemooonser 96). Biedronka posiada limitowaną dostawę littlemooonster96. Jest to edycja limitowana, więc masz tylko kilka dni na jej zakup!

Perfumy Bi-Es littlemooonster w Biedronce

Angelika Mucha na swoich kanałach social media poinformowała o planowanej premierze tych perfum. Wielu fanów zakładało, że będą to drogie perfumy, które nie każdy będzie mógł kupić. Na szczęście Angelika zdecydowała się na współpracę z marką Bi-Es, ponieważ jest ona łatwo dostępna i oferuje bardzo przystępne ceny. Biedronka sprzedaje zapach littlemooonster96 by Bi-Es na terenie całego kraju. Angelika ostrzega jednak w swoim filmiku na Youtube, że na jeden dyskont przypada tylko 19 sztuk. Oferta jest mocno ograniczona. Należy się spieszyć!

Zapach Angelika Mucha Bi-Es Peaches. fot. Oficjalny kanał marki Bi-Es w mediach społecznościowych

Perfumy Littlemooonster Cena

Littlemooonster96 i firma Bi-Es opracowały zapachy na wyłączność dla sklepów Biedronka. Każdy flakon ma pojemność 50 ml i kosztuje 22,99 zł.

Perfumy marki Angelika Mucha littlemooonster96

Angelika stworzyła dwa zapachy we współpracy z Bi-Es: Peaches i Peaches Elixir. Peaches by littlemooonster Bi Es Eau De Parfum to bardziej subtelna, codzienna wersja. Peaches Elixir ma podobny skład, ale jest mocniejszy. Angelika przyznaje, że jest to wersja na wieczór.

Jak pachną perfumy Angelika Mucha?

Poniżej znajduje się krótka recenzja dwóch zapachów stworzonych przez Angelikę Muchę we współpracy z marką Bi-Es.

Zobacz ten post na Instagramie Udostępniony przez BI-ES

PEACHES littlemooonster96 x zapach Bi Es - recenzje

Lżejszy, delikatniejszy zapach, bardziej na poranek. Zapakowany w kartonik w kolorze brzoskwini. Angelika Mucha Peaches Eau de Parfum daje nam pierwsze wrażenie... truskawki i pomarańczy. Owocowe, przyjemne nuty głowy. Po kilku chwilach zapach brzoskwini staje się bardziej wyczuwalny.

Nuty zapachowe - PEACHES littlemooonster96 by Bi Es

 • Nuty głowy: Fiołek, aksamitka, pomarańcza i truskawka
 • Nuty serca: praliny, białe kwiaty, irys i brzoskwinia
 • Nuty bazy: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia

Zapach PEACHES ELIXIR littlemooonster96 x Bi Es - opinie

Cięższy, mocniejszy zapach. Według influencerki przeznaczony na wieczór. Myślę, że wiele osób będzie mogło go nosić w ciągu dnia. Nie ma ciężkiego zapachu i nie powinien nikogo krępować. Kartonik, w który zapakowane są te perfumy jest nieco bardziej różowy. W pierwszych nutach można wyczuć... malinę. W późniejszych nutach dominuje brzoskwinia.

PEACHES ELIXIR littlemooonster96 x Bi Es - nuty zapachowe

 • Nuty głowy: bergamotka, pomarańcza, morela, malina
 • Nuty serca: magnolia, róża, fiołek, brzoskwinia
 • Nuty bazy: drzewo cedrowe, paczula i piżmo

Czy polecam perfumy Peaches Littlemooonster by Bi-Es? Jeśli lubisz kwiatowe i owocowe zapachy, polecam wypróbować te perfumy. Nie ma co kupować w ciemno. Biedronki mają testery. Bi-Es produkuje zapachy wysokiej jakości. Nawet jeśli nie jesteś fanem Angelica, te zapachy są warte Twojej uwagi.

Udostępnij

Zobacz również