Blog

Vichy Dercos Neogenic - recenzja

W ciągu ostatnich kilku miesięcy poznałem Vichy Dercos Neogenic. Przez prawie 3 miesiące spotykaliśmy się każdego wieczoru. Muszę przyznać, że polubiliśmy się. Kilka poprawek w jego aplikacji powinno wystarczyć na kolejny miesiąc. Ale o tym później...

Nigdy nie narzekałem nikomu na gęstość moich włosów. Kiedyś myślałem, że mam za dużo włosów. Po wielu eksperymentach z kolorem moje włosy są osłabione i wypadają garściami. Kilka miesięcy temu ilość włosów na szczotce była większa niż się spodziewałam. Nieco przerażona zaczęłam szukać czegoś, co mogłoby mi pomóc. Vichy Dercos Neogenic był oczywistym wyborem.

Vichy Dercos Neogenic to kuracja , która stymuluje wzrost nowych włosów za pomocą opatentowanej cząsteczki stemoxydine 5%. Ten opis również skusił mnie do zakupu. Ten opis skusił mnie do zakupu z jeszcze jednego powodu.

Moje włosy po 3-miesięcznej kuracji Vichy Dercos Neogenic stały się mocniejsze. Włosy mniej mi wypadają, co do niedawna było problemem, szczególnie jesienią. Jestem bardzo zadowolona z nowych włosów na czole, "baby hair". Wierzę, że produkt sprawdzi się u osób, które mają problem z zakolami włosów. Cudów nie zdziałał, ale na pewno jest poprawa.

Od dawna wiadomo, że masaż głowy również może wpływać na porost włosów. Aplikator dołącz ony do opakowania to świetna opcja. Ja wybrałam inną opcję. Każda buteleczka zawiera sześć ml. Po zużyciu całej buteleczki na raz moje włosy były ekstremalnie przetłuszczone. Trudno byłoby mi myć włosy codziennie rano - czas potrzebny na pełne umycie (z odżywką), rozczesanie i wysuszenie włosów jest zbyt długi. Następnie otwieram butelkę i nakładam płyn za pomocą pędzelka do oczu. Produkt będzie działał dłużej, a moje włosy będą świeższe przez jeden dodatkowy dzień.

Produkt ma świeży i neutralny zapach. Czasami może pachnieć jak męskie kosmetyki. Na szczęście nie utrzymuje się zbyt długo.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to cena. Allegro oferuje atrakcyjniejsze oferty niż cena 250 zł za opakowanie 28 ampułek.

Macie doświadczenia z Vichy Dercos Neogenic?

Podziel się

Zobacz również