Poradnik zakupowy

Co jest lepsze: złoto czy srebro?

Kobiety od zawsze dzieliły się na te, które preferują złotą biżuterię i te, które wolą srebro. Wybierając kolor biżuterii, powinniśmy również wziąć pod uwagę nasz typ urody, aby akcesoria podkreślały naszą urodę. Wolisz złoto czy srebro?

Kobiecy strój można wzbogacić pięknym naszyjnikiem lub kolczykami. Biżuteria może być również używana do podkreślenia osobowości jej właściciela. W tym artykule dowiesz się, czy dla Twojego typu urody lepsze jest złoto czy srebro.

Typ urody a kolor biżuterii

Biżuteria powinna być dobrana do typu urody. Kategorie urody kobiet nazywane są zgodnie z porami roku. Możemy odróżnić wiosnę od lata, a jesień od zimy. Każdy typ urody charakteryzuje się określonymi cechami. Możesz łatwo określić, którym z nich jesteś. Odcień skóry jest pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze biżuterii.

Ciepły typ urody to wiosna i jesień, natomiast zimny to lato i zima.

  • Ciepły typ urody - cera o ciepłych, brzoskwiniowych odcieniach; przedstawicielki wiosny i jesieni to zazwyczaj naturalne blondynki; dla kobiet tego typu najlepsze jest złoto.
  • Zimny typ urody - skóra o różowych, oliwkowych lub brązowych odcieniach. Kobiety o zimnym typie urody mają ciemne lub platynowe włosy. Srebrna biżuteria

Wciąż nie wiesz, jakim jesteś typem? Sprawdź kolor swoich żył, najlepiej wewnątrz nadgarstka. Ciepłe typy urody mają żyły w kolorze zielonym, podczas gdy zimne typy urody mają żyły w kolorze niebieskim.

Czy można łączyć złotą i srebrną biżuterię?

Wciąż panuje powszechne przekonanie, że złota i srebrna biżuteria nie powinny być noszone razem. To mit. Te dwa kolory biżuterii można nosić razem. Kluczem jest umiejętne dopasowanie akcesoriów, na przykład dwóch cienkich łańcuszków. Będą one wtedy do siebie pasować i wzajemnie się uzupełniać. Noszenie srebra lub złota może być doskonałym sposobem na pokazanie swojej indywidualności. Zabieg ten podkreśli Twój charakter.

Wiele kobiet po ślubie wybiera złote obrączki zamiast srebrnych. Srebrna biżuteria może być noszona niezależnie od koloru obrączki.

Ciesz się nową biżuterią w obniżonych cenach

Nadszedł czas na zakupy i cieszenie się nową biżuterią. Discounted ma specjalną ofertę właśnie dla Ciebie. Dzięki oferowanym przez nas promocjom możesz kupić biżuterię ze zniżką i otrzymać zwrot części ceny na swoje konto. Kupuj biżuterię ze zniżką od popularnych marek, takich jak W.KRUK Apart i Pandora.

Skorzystaj z naszych ofert specjalnych i zrób zakupy już dziś!

Zobacz również