Blog

Najlepsze plażowe stroje ślubne Porady dla panny młodej

To jest Twój ślub! Dzień, o którym marzyliście od 5 roku życia, w końcu nadszedł! Zastanawiasz się nad najdoskonalszym miejscem na Twój wyjątkowy dzień? Co może być lepszego niż wymiana przysięgi z kimś wyjątkowym na tle plaży?

Teraz, gdy zdecydowałaś się na ślub na plaży, są pewne rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, aby upewnić się, że dzień ślubu nie będzie miał żadnej czkawki pomiędzy nimi.
Mamy dla Ciebie kilka pomocnych wskazówek dotyczących stylizacji, akcesoriów i innych rzeczy, które pasują do ślubu na plaży.

Wybierz suknię ślubną Tea-Length lub Mini

Jeśli chodzi o długość sukni, jest wiele opcji do wyboru. Możesz zdecydować się na klasyczną długą suknię ślubną w kroju syrenki lub linii A, lub możesz wybrać krótszą z mini lub tea-length.

Na ślub na plaży polecamy wybrać krótszą długość sukni. Może być Ci trudno chodzić po piasku, gdy suknia będzie sięgać do kostek. Piasek może również utknąć w tren sukni, co sprawi, że wszystko stanie się niewygodne.

Aby tego uniknąć, zdecyduj się na krótszą suknię lub długą suknię, która ma tkaninę, która może być łatwo czyszczona za pomocą szczotki, jak szyfon lub organza. Przejdziemy do tego później.

Idealnie możesz zdecydować się na sukienkę koktajlową. Sukienki koktajlowe są bardzo popularne na weselach na plaży, ponieważ są praktyczne i możesz być spokojna przez cały dzień, kiedy poruszasz się lub tańczysz na plaży.

Jeśli nie chcesz zdecydować się na krótszą sukienkę, że jest w porządku też. Możesz wybrać sukienkę o długości herbaty, aby uzyskać klasyczny wygląd, lub możesz zdecydować się na asymetryczne obszycie dla odrobiny dziwactwa.

Wybierz lekką tkaninę

Ponieważ ślub odbędzie się na plaży, musisz wziąć pod uwagę również pogodę, gdy wybierasz swój strój ślubny. Można się spodziewać, że temperatura będzie gorąca i balsamiczny ze względu na ciągłe słońce, więc trzeba wybrać sukienkę, która jest lekka i wykonana jest z oddychającej tkaniny. To pomoże Ci zachować chłód, jak wymienić swoje przysięgi.

Jeśli skończysz pocenie się i uczucie lepki cały dzień, to nie będzie idealny ślub teraz, prawda? Również im lżejsza tkanina, tym lepiej, ponieważ będzie się kołysać na wietrze, co sprawi, że będzie jeszcze bardziej dramatyczna! Dżersej bawełniany, charmeuse, szyfon, tiul, organza - to tylko niektóre z idealnych tkanin.

Coś łatwego do spakowania

Jak wiele z nas ma szczęście mieszkać w pobliżu plaży? Ponieważ nie wszyscy z nas mają dom na plaży, trzeba poczynić przygotowania, aby mieć ślub na plaży. To również wymaga od Ciebie pokonania sporej odległości, aby mieć swój ślub, a podróżowanie oznacza pakowanie!

Decydując się na sukni ślubnej, która jest łatwa do pakowania i pary później po rozpakowaniu go będzie zaoszczędzić wiele zmartwień. Można łatwo spakować suknię i nosić go w torbie i nie trzeba będzie się martwić o to, że jest uszkodzony w drodze do miejsca przeznaczenia lub gorzej, stracił.

Nie zapomnij również spakować swoich kosmetyków i przyborów toaletowych!

Powiedz "nie" welonowi

To może zabrzmieć jak bummer, ale wysłuchaj nas! Plaże często mają silną bryzę, są duże szanse, że twój welon będzie trzepotał w niesforny sposób przez wiatr.

Zamiast welonu, możesz zdecydować się na klips z kryształkami lub świeże kwiaty we fryzurze, jeśli masz długie włosy, które możesz ułożyć w kok. Jeśli masz krótkie włosy, możesz spróbować założyć kwiatową tiarę. Akcesoria te są łatwe do noszenia i mogą pozostać na swoim miejscu.

Swobodna stylizacja nad morzem.

Śluby na plaży mają bardzo swobodny klimat. Jeśli spojrzysz na inne tradycyjne wesela w pomieszczeniach, zobaczysz panny młode noszące pełne gorsety i pełne suknie, z welonem i wszystkim. Ale panny młode na plażowych weselach noszą bardziej miękkie, bardziej lejące się suknie, które są bardziej wygodne i łatwe do przejścia.

Będziesz wyglądać nie na miejscu, jeśli zdecydujesz się nosić tradycyjną suknię z wszystkimi akcesoriami ślubnymi na plaży. Twoja stylizacja na ślub na plaży powinna być bardziej miękka i romantyczna, a mniej formalnie ustrukturyzowana. To samo odnosi się również do Twoich akcesoriów. Prosty szafir lub diamentowy ćwiek załatwi sprawę.

To jest dzień Twojego ślubu, powinnaś ubrać się jak królowa, którą jesteś dzisiaj. Pomimo wszystkich punktów, które wymieniliśmy tutaj, należy nosić sukienkę, że jesteś najbardziej komfortowe w.

Zobacz również