Poradnik zakupowy

Gdzie szukać modowych inspiracji? Mamy kilka propozycji!

Chcesz być stylowy i modny, ale nie masz pomysłów. Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl i cieszyć się atrakcyjnymi rabatami i okazjami w swoich ulubionych sklepach? Podpowiadamy, gdzie szukać inspiracji, by być stylowym i modnym.

1. Blogi modowe

Blogerki modowe są bardzo popularne w Polsce. Ich blogi, strony i portale śledzą tysiące fanek. To doskonałe miejsce do czerpania inspiracji i bycia na bieżąco z aktualnymi trendami. Wybierz blog, który najlepiej pasuje do Twojego stylu, sprawdzając różne blogi. Możesz czerpać z nich pomysły, a następnie korzystać z promocji i kupować stylowe ubrania w dobrej cenie.

2 Portale

Od kilku lat Internet jest doskonałym źródłem informacji dla wszystkich dziedzin. Dotyczy to również mody. Nic więc dziwnego, że szukamy w Internecie inspiracji, jeśli chodzi o nasz codzienny styl. Na portalach modowych znajdziemy relacje z pokazów mody, można znaleźć odpowiedniki niektórych ubrań od projektantów, które można kupić w sieciówkach z kodami i kuponami rabatowymi dla czytelniczek. Na takich portalach można dowiedzieć się o najnowszych promocjach w ulubionych sklepach. Przykładem może być BonPrix.

3 - Pinterest

Pinterest to stale rosnąca baza inspirujących zdjęć na różne tematy, w tym modowe. Znajdziesz tam wiele ciekawych stylizacji, które możesz zapisać na własnej tablicy. Dzięki temu nie stracisz zestawień, które ci się podobają i będziesz mógł z nich korzystać kiedy tylko zechcesz. Twoja tablica inspiracji stylem ułatwi ci dokonywanie świadomych zakupów dzięki kuponom promocyjnym lub specjalnym zniżkom.

4. Lookbooki ulubionych marek

Na przykład nowa kolekcja jest już dostępna na Promod. To świetny pomysł, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i nowościami w ulubionych sklepach oraz inspirować się tym, jak je nosić. Przeglądaj lookbooki i szukaj okazji w swoich ulubionych sklepach.

5. Media społecznościowe

Influencerzy zyskują coraz większą sławę i pieniądze dzięki mediom społecznościowym. Świetne inspiracje modowe można znaleźć na Instagramie, Facebooku lub Snapchacie. Możesz znaleźć style, które lubisz, sprawdzając hashtagi i śledząc profile modowe. Z pewnością znajdziesz idealny profil dla siebie z dużym wyborem. Również strony poszczególnych sklepów na portalach społecznościowych mogą być bardzo wartościowe. Dzięki polubieniu konkretnych stron możemy być na bieżąco z aktualnymi promocjami i trendami modowymi w naszych ulubionych sklepach. Na przykład Mohito posiada swój profil na Facebooku.

Modowych inspiracji można szukać w wielu miejscach. Dobrym źródłem inspiracji są gazety, zarówno elektroniczne, jak i papierowe, a także nasze otoczenie. Możesz znaleźć unikalne elementy, obserwując styl ludzi, których widzisz na ulicy, w centrum handlowym, a nawet w biurze. Wykorzystaj kody rabatowe, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl.

Zobacz również