Poradnik zakupowy

Najbardziej oczekiwane książki 2018 roku

Rok 2018 będzie obfitował w premiery książkowe i filmowe. W 2018 roku odbędzie się wiele interesujących premier książkowych i filmowych. Oto kilka sugestii, jeśli zastanawiasz się, jakie nowe książki zostaną wydane w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

1. ocaleni, Riley Sager

Ten trzymający w napięciu thriller opowiada historię kobiety, która przeżyła przerażające masowe morderstwo dziesięć lat temu. Wciąż stara się zapomnieć o okropnościach z przeszłości, ale nie jest to łatwe. Musi stawić czoła wspomnieniom i rozwiązać zagadkę. Stephen King, mistrz horroru, poleca tę powieść, ponieważ jest bardzo wciągająca. Będzie ona dostępna w sklepach od 14 lutego. Pozycję można zamówić korzystając z kuponu. To idealna książka dla tych, którzy lubią czytać książki zarówno ekscytujące, jak i niesamowite. Virtualo to świetne miejsce, aby znaleźć audiobooki lub ebooki. Ta wersja książek jest często tańsza niż opcja papierowa.

2 Makbet autorstwa Jo Nesbo.

Czy nowa wersja Makbeta może odnieść sukces? Jest na to spora szansa, jeśli za projekt weźmie się mistrz norweskiego kryminału. Jo Nesbo został zaproszony do udziału w The Shakespeare Project. Projekt ten pozwala współczesnym pisarzom opowiadać historie wybitnego angielskiego pisarza i ma na celu upamiętnienie 400. rocznicy jego urodzin. Bohaterem książki Nesbo jest Macbeth, policjant z burzliwą przeszłością. Jego żądza pieniędzy i sukcesu doprowadza go do szaleństwa i paranoi, wiedząc, że musi zabić, aby zdobyć to, czego chce.

Jeśli nie chcesz przegapić książki, poszukaj rabatów i kodów promocyjnych w swoich ulubionych księgarniach, takich jak Empik.

3. Outsider autorstwa Stephena Kinga

Stephen King powraca z kolejną książką z gatunku literatury grozy. Jest uważany za mistrza. The Outsider bliższy jest raczej kryminałowi niż klasycznemu horrorowi. The Outsider opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa jedenastolatka. Dowody wskazują na nauczyciela angielskiego z okolicy, który ma silną wymówkę .... Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniem, wyszukaj kod rabatowy. Zamów powieść w przedsprzedaży już dziś. Premiera już w czerwcu.

4 Bill Clinton i James Patterson

Bill Clinton opublikował swoją pierwszą powieść z Jamesem Pattersonem.
Książka Zaginiony prezydent to ekscytujący thriller polityczny z elementami dramatu opowiadający historię zaginionego prezydenta. Jak najważniejsza osoba w USA zdołała zniknąć bez śladu? Więcej na ten temat dowiesz się czytając całą powieść. Książka ukaże się latem 2018 roku

5. Wojciech J. Jagielski, Na wschód od zachodu

Wojciech Jagiełło w swojej książce zabiera czytelników w podróż po Indiach. Opisuje życie codzienne w Indiach, system kastowy i wynikające z niego konflikty, opowiada o wojnach i konfliktach zbrojnych. Nie zapomina jednak o zwykłych ludziach i ich historiach. Ravelo oferuje książkę w świetnej cenie. Jest dostępna w sklepach od stycznia 2018 roku.

Zamów idealną powieść, która przeniesie Cię do innego świata. Skorzystaj z ofert specjalnych i obniżek cen. Możesz nawet otrzymać dwie powieści w cenie jednej.

Zobacz również