Poradnik zakupowy

Nowoczesne urządzenia kuchenne

Nadeszła wiosna, a to oznacza, że nadszedł czas na zmiany w domu. Nowoczesna, funkcjonalna kuchnia jest niezbędna do stworzenia środowiska, które ułatwia gotowanie i spożywanie posiłków. Co sądzisz o dodaniu urządzeń, które ułatwią to zadanie?

Co oznacza nowoczesna kuchnia? To nowoczesna kuchnia, która jest ergonomiczna i posiada nowe rozwiązania technologiczne. To także kuchnia, z której można z łatwością korzystać. Jakiego sprzętu można użyć, aby stworzyć takie środowisko?

Okap, pochłaniacz lub czyste powietrze w kuchni

Na rynku można znaleźć szeroką gamę funkcjonalnych okapów i pochłaniaczy zapachów. Jakie są dostępne opcje? Przy wyborze tego sprzętu ważne jest, aby wiedzieć, czy masz oddzielny otwór wentylacyjny, do którego możesz podłączyć urządzenie. Jeśli masz oddzielny kanał wentylacyjny i mieszkasz w domu jednorodzinnym, zainwestuj w klasyczny okap kuchenny, który może usuwać zapachy i spaliny. Jeśli mieszkasz w bloku ze wspólną wentylacją, wybierz pochłaniacz elektryczny z filtrami. Przy zakupie wyciągu ważne jest, aby znać jego moc. Istnieją różne klasy, które określają efektywność energetyczną i poziom hałasu. Jeśli aneks kuchenny jest połączony z salonem, potrzebny będzie cichy model. Nie zapomnij wybrać modelu, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza. Wybór jest ogromny. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pochłaniaczy, w tym pochłaniacze kominowe.

Piekarnik: Niech pieczenie będzie przyjemnością

Nowoczesne kuchnie nie są kompletne bez innowacyjnego piekarnika, który posiada nowoczesne funkcje. Teraz pieczenie jest proste i przyjemne. Dostępnych jest wiele innych udogodnień, takich jak wyświetlacz LCD i piktogramy z intuicyjnymi ikonami, kontrola temperatury termosondy, alarmy informujące o zakończeniu procesu pieczenia, automatyczne wyłączanie itp. Im wyższa cena, tym więcej elektronicznych udogodnień. Na uwagę zasługuje funkcja czyszczenia pirolitycznego. Nie trzeba szorować urządzenia, ponieważ wysoka temperatura zamienia cały brud w pył. Zwiększony limit temperatury do 300 stopni C to kolejna interesująca funkcja.

Bez tego nie da się żyć!

Te wielofunkcyjne urządzenia są teraz dostępne z różnymi opcjami. Cena urządzenia określa jego możliwości. Każdy model oferuje rozdrabnianie, miksowanie i blendowanie. Droższe modele oferują jeszcze więcej funkcji. Można w nich gotować na parze lub indukcyjnie, wyciskać soki, zagniatać chleb bez brudzenia rąk, kontrolować temperaturę czy korzystać z wbudowanej wagi. Urządzenia te są wyposażone w kilka automatycznych programów, które ułatwiają życie.

Również czajnik sprawi, że Twoje życie stanie się przyjemniejsze

Chcesz standardowy czajnik czy coś innego? Nowoczesne czajniki są wyposażone w automatyczne przełączniki i płaskie grzałki, ale czy są jeszcze jakieś inne funkcje? Bardzo wygodne jest podgrzewanie wody do określonej temperatury. Potrzebujesz 80oC? W droższych modelach można ustawić do pięciu temperatur. Otrzymujesz również cyfrowy wyświetlacz i automatyczną pokrywę, która zapobiega poparzeniom. Funkcja utrzymywania ciepła jest fantastyczna i ekonomiczna. Oszczędza zarówno czas, jak i energię.

Chcesz mieć nowoczesną i dobrze wyposażoną kuchnię? Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów sieci sklepów AGD EURO, sprawdzając ich ofertę!

Zobacz również